Aktualizace údajů firmy Stříhání psů a koček- Salon Flíček, Studénka

17.12.2012 09:51, Upravené firmy

Před chvílí proběhla změna údajů u firmy Stříhání psů a koček- Salon Flíček, Studénka.Firma zajistila tak svou aktualizací údajů efektivnější propagaci firmy na internetu, obecně v katalogu firem, který provozujeme, ale i v internetových vyhledávačích.Změny na profilu jsou následující:

Popis firmy: Stříhání pejsků i kočiček dle standardu i přání zákazníka, klasické rozčesání dlouhosrstých plemen, rozčesání zaplstěných pejsků, trimování,úpravy na výstavy , ošetření srsti balzámem a kondicionérem, koupání, vysoušení, fénování, kartáčování, antiparazitární program, stříhání drápků, depilace chloupků z uší a čištění uší, ošetření tlapek krémem , poradenská činnost a mnoho dalšího. Pejska NEMUSÍTE před návštěvou salonu koupat. Všechny nabízené služby za NÍZKÉ CENY . Dále provádíme u Vaších feneček asistenci při porodu u Vás doma i u veterináře. Dále výroba mašlí na výstavy pro pejsky s krystalem nebo korálky a kamínky-vysoká kvalita, dodání do třech pracovních dnů. Více zde: http://psisalonflicek.webnode.cz/
Kategorie: Stříhání psů
Kontaktní informace:
  Stříhání psů a koček- Salon Flíček, Studénka
  Butovická 331
  74213 Studénka
  psisalonflicek@seznam.cz
Otevírací doba:
  pondělí: 09:00 - 18:00
  úterý: 09:00 - 18:00
  středa: 09:00 - 18:00
  čtvrtek: 09:00 - 18:00
  pátek: 09:00 - 18:00
Kontaktní osoby:
  Jméno: Dráždilová
  Telefon: 737150183
  Email: psisalonflicek@seznam.cz
Klíčová slova:
  střihání

Tyto změny se promítnou do jazykových mutacích, které podporujeme v našem firemním katalogu. Jedná se o anglický a německý překlad. Změny se zpravidla promítají do 24 hodin. Změny jsou zaznamenány i v katalogu pro celou ČR Firmy Česko. Samozřejmě změny jsou přínosné i pro internetové vyhledávače a samotný katalog firem. Firma získá lepší postavení ve vyhledávání, a tím má možnost oslovit více potenciálních zákazníků.